+90 216 2322689 info@dinamikendustriyel.com
Zanussi, son 100 yıldaki üstün tasarımı, yeniliği ve kalitesi ile tüketici güveni kazanmış bir şirkettir. Yiyecek ve İçecek sektörüne hizmet veren ürün grupları ile firmanıza sürdürülebilir deneyimlere kazandırmayı amaç edinmiştir. İhtiyacınıza en uygun ürünlere Dinamik Endüstriyel ile ulaşabilirsiniz.
 Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane projeleri konusunda bilgi, birikim, tecrübe ve kalite kavramları söz konusuysa ilk akla gelen firma Electrolux’tür. Türkiye’nin 7 bölgesine yayılmış servis ağı sayesinde müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Profesyonellerin tercihi olan Profesyonel Electrolux çözümleri Dinamik Endüstriyel tarafından en uygun şartlarda sağlanmaktadır.
Nova Paslanmaz sektörün öncü firması olmak amacıyla çıktığı bu yolda, yılların getirdiği tecrübesi teknolojinin en son trendleriyle birleştirmiş bir firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışından ödün vermeden ürettiği tüm paslanmaz iç ve dış drenaj sistemleri, yer süzgeçleri ve yağ ayırıcılarla müşterileri sorunlarına çözüm üretmektedir.
 Soğutma sektöründe Türkiye’nin dünya çapındaki yeri hep zirve olmuştur. Bu sektörün en köklü şirketlerinden birisi olan Frenoks Endüstriyel’de kaliteli üretim ve müşteri odaklı yaklaşımıyla zirvede kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Geniş ürün yelpazisini firmamız aracılığıyla müşterilerine sunmaktadır.
1990 yılında kurulan Unox, dondurulmuş ekmek ve dondurulmuş kruvasanları mayalandırmadan pişirmek için tasarlanmış bir ürünle profesyonel fırın pazarına girdi. UNOX dünyanın dört bir yanındaki 34 ülkesindeki ofisleri doğrudan ve satış şubeleriyle birlikte sunulmakta 130'dan fazla ülkede satılmaktadır
Altmış yıl önce Camtray adında tek bir ürünle yola çıkan Cambro bugün çok çeşitli tepsiler, masa servisi ve teşhir ürünleri, depolama, rafa sistem, satış ve yalıtımlı nakliye ürünlerinin yanında, yenilikçi bulaşık yıkama sistemleri ve sağlık sektöründe yemek dağıtım çözümleri sunmaktadır.
Atalay 1890 yılında kurulmuş, Türk Endüstriyel Mutfak sektörünün ilk ve en köklü firmasıdır. Bugün Atalay 80’li yıllarda başladığı paslanmaz çelik imalatına ek olarak üç ana grupta üretim ve satış yapmaktadır: – Set üstü yardımcı ekipmanlar; tencere, tava, taşıma tepsisi ve diğer ürünler. – Paslanmaz çelik tezgah, dolap, evyeli çalışma tezgahları. – Pişirici ve soğutucu ekipmanlar.
 Tolon, tam otomatik endüstriyel tip çamaşır yıkama sıkma makineleri, kurutma makineleri, silindir ütüleme makineleri ve katlama makinelerinde ülkemizin ilk üreticisi olarak 1937’den bu yana faaliyet göstermektedir. Tecrübeli mühendisleri ve ar-ge ekibiyle sektörün ihtiyacını belirleyerek, maksimum kazanç sağlayacak ürünler ortaya çıkarmaktadır. Endüstriyel Çamaşırhaneler ve Kuru Temizlemeler için her kapasiteye uygun son teknoloji ürün gruplarını Dinamik Endüstriyel aracılığı ile müşterilerine buluşturmaktadır.
35 yılı aşkın bir süredir, hijyen ve ıslak hacim ekipmanları alanında en son teknoloji ile tasarım yapmakta olan Yiber Elektronik, Gıda ,Hastane ,Otel ve Islak Hacim sektörünün ihtiyaç duyduğu yeni ve modern ürünleri tasarlayarak ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmektedir.
Çağlayan Soğutma sektöründeki firmaları arasında en fazla ürün çeşitliliğine sahip şirketlerin başında gelmektedir. Geniş ürün yelpazesi içinde Süpermarket Reyonları, Pasta ve Özel Teşhir Reyonları, Sandviç Soğuk Oda Panelleri ve Soğutma Sistemleri bulunmaktadır. Tüm ürün gruplarını projenize en uygun şekilde firmamız aracılığıyla müşterilerine sunmaktadır.
Maestrelli S.r.l, kuru temizleme sektörünün en önemli üreticilerinden biridir ve dünyanın her yerinde 40.000'den fazla makine ihraç etmiştir. Maestrelli, yüksek kalite standartları ve en son teknoloji ürüneri ile dünya pazarında üst düzey bir konuma ulaşmıştır. Dinamik Endüstriyel Maestrelli firmasının Türkiye'de ki tek yetkili satıcısıdır.
Fimak günümüzde unlu mamul, fırıncılık, pastanecilik, restoran zincirleri, kafe, otel, catering alanlarında hizmet vermektedir.