+90 216 2322689 info@dinamikendustriyel.com

Dinamik Endüstriyel, Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane projelerinde müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Hem satış öncesi hem de satış sonrası vermiş olduğu etkin ve fark yaratan hizmet ile ön plana çıkmaktadır. Güvenilir ve teknik ekibi kuvvetli firmaların temsilciliğini yapmakta ve bu firmaların ürünlerini en uygun şartlarda müşterilerine tedarik etmektedir.

Vizyonumuz

Tedarikteki önceliği, Kaliteli ve Güvenilir hizmet olan firmaların ilk tercihi olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetinin uzun vadede sürdürebilirliğinin sağlanması.


Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane projeleri konusunda bilgi, birikim, tecrübe ve kalite kavramları söz konusuysa ilk akla gelen firma Electrolux’tür. Türkiye’nin 7 bölgesine yayılmış servis ağı sayesinde müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Profesyonellerin tercihi olan Profesyonel Electrolux çözümleri Dinamik Endüstriyel tarafından en uygun şartlarda sağlanmaktadır.


Soğutma sektöründe Türkiye’nin dünya çapındaki yeri hep zirve olmuştur. Bu sektörün en köklü şirketlerinden birisi olan Frenoks Endüstriyel’de kaliteli üretim ve müşteri odaklı yaklaşımıyla zirvede kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Geniş ürün yelpazisini firmamız aracılığıyla müşterilerine sunmaktadır.